O nas

spatreatm

Pielęgnacja w stylu Glamea

Zabiegi kosmetyczne, fryzjer, Wrocław? Tylko Glamea!

Zatrzymujemy i cofamy wskazówki biologicznych zegarów, pomagamy urodzie rozbłysnąć naturalnym pięknem, i wyrazić osobowość zjawiskowym wyglądem.

Witaj w Centrum Urody Glamea. Tutaj schronisz się przed wielkomiejskim zgiełkiem i zadbasz o siebie na najwyższym poziomie w atmosferze prawdziwego święta urody. W designerskich wnętrzach naszego centrum urody celebrujemy je w jedynej w swojej rodzaju atmosferze nasyconej zapachem świeżo mielonej, aromatycznej kawy, dźwiękami nastrojowej muzyki oraz przede wszystkim proponując profesjonalne rytuały pielęgnacyjne, zaawansowane zabiegi kosmetyczne oraz rewelacyjne usługi fryzjerskie w wersji All Inclusive.    

Pielęgnacja Twoich marzeń

Proponujemy Ci zabiegi kosmetyczne najwyższej klasy wykonywane za pomocą zaawansowanego technologicznie sprzętu, który skutecznie cofa efekty starzenia, usuwa z powierzchni wszystkich "nieproszonych gości", uwalnia naturalne piękno regeneruje i głęboko nawilża. Nasze zabiegi pielęgnacyjne dedykowane wszystkim partiom ciała, bez ingerencji skalpela, pozwolą Ci odzyskać młody wygląd, aksamitną cerę oraz pewność siebie oraz uwolnić cały potencjał Twojego naturalnego piękna.

Metamorfoza!

Sprawimy, że Twoja fryzura będzie magnesem dla pełnych podziwu spojrzeń, a Ty każdego dnia, z wielką przyjemnością będziesz przeglądać się w lustrze. Nareszcie fryzura w pełni odzwierciedli Twoją niepowtarzalną osobowość, temperament i subtelnie podkreśli urodę. Zadbamy także o "kondycję" Twoich włosów, przywracając im zdrowie i nadając niepowtarzalny blask.

Glamea, to my!

Nowoczesny sprzęt kosmetyczny to nie wszystko. Najwyższą jakość usług i 100% satysfakcję zapewnimy Ci dzięki 10-letniemu doświadczeniu oraz najwyższym kwalifikacjom naszych specjalistek, które systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w prestiżowych kursach, a stylistki w renomowanych szkoleniach i pokazach organizowanych przez firmę Jott. Chcemy mieć pewność, że oferujemy Ci najlepsze zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu, dlatego bacznie obserwujemy najnowocześniejsze trendy i wykorzystujemy je w naszym centrum urody.

Kosmetyki z najwyższej półki

Nasze umiejętności wspiera zaawansowana technologia pielęgnacyjna opracowana w profesjonalnych laboratoriach renomowanych producentów i liderów rynku. Aby zapewnić Ci optymalne efekty korzystamy wyłącznie z najlepszych kosmetyków. Naszą wiodącą marką jest ciesząca się zaufaniem tysięcy salonów urody na całym świecie firma Keune. Pracujemy także na kosmetykach marki Revlon oraz Matrix.


Stawiamy na bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla priorytetem, dlatego dbamy o najwyższe standardy higieny. Wszystkie przyrządy do pielęgnacji systematycznie poddajemy profesjonalnej sterylizacji w nowoczesnym autoklawie, który wykorzystywany jest m.in. w gabinetach stomatologicznych oraz medycyny estetycznej. Korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych lub fryzjerskich w Studio Urody Glamea masz 100% pewność, że jesteś w dobrych rękach i możesz odpłynąć w siódme niebo przyjemności.  

W Centrum Urody Glamea poczujesz się naprawdę wyjątkowo
Efekty przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania

Uwolnij swoje naturalne piękno i bądź zniewalająco kobieca

Zapraszamy po 100% satysfakcję

Koniecznie odwiedź następne zakładki naszej strony internetowej!

mapa

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00
sobota 9:00-15:00
Wrocław, ul. Grabiszyńska 66a
tel. 71 341 10 43,  531 196 373
e-mail: salon@glamea.pl
mapka dojazdu

Dołącz do nas
  • Facebook
  • Twitter